عملیاتی شدن سامانه جامع ترخیص تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات 

با عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور مجوزهای ثبت ‌سفارش و ترخیص و گواهی تایید‌‌نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه با برقراری ارتباط با سامانه گمرک فرامرزی، به آگاهی کلیه متقاضیان ثبت سفارش، تایید‌نمونه  و ترخیص تجهیزات مربوطه می رساند از ابتدای سال ۹۵، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی خواهد شد.

لازم به ذکر است:

1- در صورتی که قبلا سطح دسترسی مربوطه در سامانه تایید‌نمونه قبلی سازمان برقرار شده است، با همان حساب کاربری می توانید به بخش های درخواست مجوز ثبت سفارش، تایید‌نمونه و ترخیص سامانه دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت، در صورتی که قبلا از پورتال این سازمان حساب کاربری دریافت نکرده اید، ابتدا نسبت به اخذ حساب کاربری از طریق لینک ثبت نام پورتال سازمان اقدام نموده و سپس روی لینک ورود به سامانه کلیک نمایید.

2- برای ارسال پیشنهادات/خطاهای سامانه به منوی مربوطه در سامانه مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، آقای مهندس اولاد حمزه، کارشناس بخش فناوری اطلاعات سازمان، با شماره تماس 89662647 و آدرس پست الکترونیکیtarkhis@cra.ir معرفی می شوند.

3- نمایش سامانه بر روی مرورگرهای Internet Explorer ۱۰ ،Google Chrome ۴۲ ،FireFox ۴۰ ،Opera ۱۰ و Safari ۵ و نسخه های بالاتر امکان پذیر خواهد بود. 

4- برای آگاهی بیشتر، به راهنمای سامانه مراجعه فرمایید.

لینک ورود به سامانه

 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL