×

درصورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سامانه های مربوط به این خدمت لطفا ابتدا به بخش راهنمای سامانه ذیل زبانه نحوه ارائه خدمت مراجعه نموده و در صورت برطرف نشدن مشکل با پشتیبانی سامانه از طریق ایمیل a.khodavirdicra.ir مکاتبه و یا با شماره تلفن 89662683 تماس حاصل نمایید.

شماره از منابع محدود ملی کشور تلقی می شود که بر اساس اساسنامه این سازمان، تعیین شماره ها در شبکه های پستی، مخابراتی و فناوری اطلاعات از وظایف و اختیارات این سازمان می باشد، لذا دارندگان پروانه فعالیت از این سازمان بر اساس مفاد موافقتنامه پروانه خود می توانند در صورت نیاز برای استفاده از ظرفیت های شماره گذاری صرفا جهت استفاده در شبکه موضوع پروانه، تقاضای خود را به این سازمان ارائه نمایند.
تعرفه سالانه حق استفاده از هر شماره تخصیص داده شده به تلفن ثابت، تلفن همراه طی مصوبه شماره ۲ جلسه ۲۳۸ مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (CRC-GR-۱۳۹۵-۰۲۳۸-۲)، تعیین شده است.
لازم است دارندگان پروانه متقاضی دریافت شماره، درخواست رسمی خود را به انضمام فرم درخواست شماره به آدرس تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از پل سید خندان، ورودی ۱۷، دبیرخانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال نمایند. 

ارائه این خدمت به صورت الکترونیکی می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ شماره به شرح ذیل می باشد:
۱- درخواست رسمی دارنده پروانه
۲- فرم درخواست شماره (CRA-FRM۰۵۹)
۳- ارائه طرح تجاری

مدت زمان ارائه خدمت

زمان تخصیص شماره در صورت کامل بودن مدارک و پرداخت هزینه مربوطه، حداقل یک هفته و حداکثر ۲۱ روز خواهد بود.

هزینه ارائه خدمت

در حال حاضر تعرفه سالانه حق استفاده از هر شماره تخصیص داده شده به تلفن ثابت، تلفن همراه بر اساس مصوبه شماره ۲ جلسه ۲۳۸ مورخ ۱۳۹۵/۴/۲۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (CRC-GR-۱۳۹۵-۰۲۳۸-۲)، می باشد.

آخرین بروز رسانی :1400/8/11

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL