حقوق کاربران
 

 

متقاضیان محترم استفاده از سرویس ترابرد شماره تلفن همراه می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر امور مشترکین و یا پایگاه اینترنتی اپراتوری که قصد مهاجرت و استفاده از شبکه‌اش را دارند از شرایط ترابرد شماره مطلع شده و درخواست خود را ثبت کنند.

متقاضیان برای درخواست ترابرد شماره می توانند به آدرس پایگاه اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه به شرح زیر مراجعه کنند: 
شرکت ارتباطات سیار ایران: join.mci.ir 
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل : eform.irancell.ir
شرکت خدمات ارتباطی رایتل: rightel.ir/mnp

 

ترابرد یا انتقال شماره تلفن همراه(Mobile Number Portability)، قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد بتوانند با حفظ شماره، اپراتور تلفن همراه خود را تغییر دهند. به زبان ساده تر از این پس شما برای تغییر اپراتور خود، نیازی به تغییر شماره تلفن همراه و اطلاع رسانی‌های پس از آن ندارید. بر همین اساس اگر از هزینه، کیفیت، تنوع خدمات و پوشش دهی اپراتور خود راضی نیستید، می‌توانید بدون دغدغه‌ تغییر شماره، از سرویس های جذاب و کاربردی سایر اپراتورهای تلفن همراه استفاده کنید.
طرح MNP پیش از بهره برداری تجاری، به منظور ارزیابی دقیق شرایط و پارامترهای مورد نظر و بررسی اشکالات احتمالی، به مدت یک ماه و نیم به صورت آزمایشی اجرا شد. در این بازه زمانی اشکالات نرم افزار و میزان قابلیت اعتماد آن در فرایند اجرا مورد بررسی قرار گرفته و در تعامل با اپراتورهای تلفن همراه ، اشکالات فنی برطرف شد. با تست نسخه نهایی نرم افزار، طرح ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه، از شهریور سال 1395 بطور رسمی در کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.
ممکن است درباره طرح ترابرد پذیری شماره تلفن همراه ( MNP) سوالات زیر برای شما پیش بیاید.

 

طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه (MNP) پس از طی دوره آزمایشی از شهریور سال 1395 بطور رسمی در کشور اجرایی شد. با اجرای این طرح، برای مشترکان تلفن همراه این امکان فراهم شد که با حفظ شماره، اپراتور تلفن همراه خود را تغییر دهند.
خواهشمندیم با پاسخ به سوالات نظرسنجی طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه ما را در اجرای مطلوب‌تر این طرح یاری کنید.
*
Captcha

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL