با حضور رئیس رگولاتوری

نشست بررسی وضعیت ارتباطی خراسان رضوی برگزار شد

کد خبر: 32122

سه شنبه 7 اسفند 1397

نشست بررسی مشکلات ارتباطی و هماهنگی برای ایجاد پوشش کامل و تامین ارتباطات پایدار برای مسافران و زائران استان خراسان رضوی در ایام نوروز با حضور رئیس رگولاتوری، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات این سازمان، مدیران استانی و نمایندگان فنی اپراتورهای ثابت و سیار در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حامدرضا اسماعیلی سخنگوی این سازمان درباره مصوبات این نشست گفت: با توجه به تردد حدود پنج میلیون مسافر و زائر در ایام نوروز، در این نشست مقرر شد اپراتورهای تلفن همراه تا پیش از بیستم اسفند با راه‌اندازی سایتهای جدید و افزایش تجهیزات ارتباطی، امکان پوشش کامل و ارائه خدمات با کیفیت ارتباطی را در تمامی نقاط تجمع جمعیتی، مسیرهای پر تردد، پایانه‌های مسافری شامل ایستگاههای راه‌آهن و فرودگاه و مسیرهای جاده‌ای ورودی و خروجی به استان خراسان را فراهم کنند.
وی افزود: اشتراک‌گذاری امکانات میان اپراتورها و تامین فضاهای مورد نیاز برای ارائه سرویس‌دهی بهتر بدون در نظر گرفتن مناسبات صرفاً اقتصادی یکی دیگر از تصمیمات این نشست بود.
اسماعیلی با اشاره به حضور مدیران دستگاههای مختلف استانی در این نشست تاکید کرد: راه‌اندازی سایتهای جدید از سوی اپراتورها در زمان باقیمانده تا پایان سال نیازمند هماهنگی و مشارکت تمامی دستگاههای مرتبط در سطح استان است که به منظور تسریع در پیشبرد برنامه‌های توسعه قرار شد هماهنگی و همکاری حداکثری از سوی این دستگاهها انجام شود.
مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی رگولاتوری اظهار کرد: در این نشست کمیته‌ای موقت با حضور مدیران استانی مرتبط با این حوزه و نمایندگان اپراتورها به ریاست مدیرکل ICT استان خراسان رضوی و به منظور پیگیری مصوبات این نشست و هماهنگی بیشتر بین اپراتورها و دستگاههای مرتبط تشکیل شد.

 
 

نظری ثبت نشده است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL