پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی پست

کد خبر: 21841

دوشنبه 17 مهر 1396

مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست، پیامی صادر کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در متن  این پیام  آمده است:
 


پست از دیرباز در سرزمین کهن ایران نقشی موثر داشته و چاپارخانه‌ها به عنوان نماد پست بخشی از تاریخ و هویت این سرزمین را تشکیل داده است.
در طی گذشت سالیان و تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی بشری ، پست همچنان به عنوان یکی از امن ترین و مستحکم ترین ساختارهای ارتباطی بشر، نقش خود را ایفا می‌کند. گذشت زمان نه تنها باعث حذف پست نشد بلکه پست توانست با در اختیار قرار گرفتن فناوریهای نوین و استفاده از زیرساختهای مبتنی بر فناوری اطلاعات همچنان در مسیر خدمت رسانی نقش مهمی در جهان ایفا کند.
شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با توسعه جهانی، جایگاه خود را با استفاده از توان و تخصص نیروهای صدیق و امانت دار در خدمت رسانی و رفع نیازهای ساکنان اقصی نقاط کشور حفظ کرده و با روحیه‌ای خستگی ناپذیر همواره به عنوان مجموعه‌ای پرتلاش در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح است
اعتماد عمومی به شبکه پستی کشور بزرگترین سرمایه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی است که به همت تلاش صادقانه تک تک همکاران این مجموعه در طی سالیان فعالیت آن ایجاد گردیده و بایستی کماکان مورد توجه مدیریت و کارکنان این مجموعه باشد.

حرکت و تغییر پست از خدمات سنتی به مدرن با ارائه خدمات با کیفیت و فعالیت در یک فضای رقابتی سالم امکان پذیر است و به همین منظور با توجه به اسناد بالادستی، امسال پروانه دو اپراتور خصوصی پست صادر خواهد شد و نتیجه این فضای رقابتی ارتقا کیفیت خدمت رسانی به مردم و افزایش رفاه عمومی خواهد بود
قطعا شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز با استفاده از توان داخلی ، شیوه‌های نوین پستی، بهره‌مندی از استاندارهای بین‌المللی و تلاش جمعی و افزایش درآمد ناشی از خدمت رسانی بهتر و توجه به بهبود معیشت کارکنان، مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری طی خواهد کرد .
ضمن تبریک روز جهانی پست و تشکر از تلاش همه همکارانم در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ، امیدوارم نتیجه تلاش ما و شما ، افزایش رفاه حال هموطنانمان در همه مناطق کشور و تقویت اعتماد ایشان به مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.

 


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL