از کارکنان نمونه خدمات فنی مهندسی رگولاتوری تقدیر شد

کد خبر: 32322

شنبه 30 آذر 1398

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه پروژه خدمات فنی مهندسی رگولاتوری در حوزه ارتباطی و فناوری اطلاعات فعال در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این مراسم که با حضور رئیس این سازمان برگزار شد، مجید حقی، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات با اشاره به نحوه انتخاب کارکنان نمونه گفت: انتخاب کارکنان نمونه پروژه خدمات فنی مهندسی در سراسر کشور در راستای جوانگرایی و ایجاد انگیزه در جوانان انجام شده است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد عملکرد این کارکنان در تمامی سطوح قابل قبول است و این ارزیابی ادامه داشته و انتخاب کارکنان نمونه به صورت سه ماه یکبار انجام می‌شود.
همچنین در این مراسم حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت و تخصص جوانان از اولویت‌های رگولاتوری است، خاطر نشان کرد: کارکنان شرکتی فعال در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از با انگیزه‌ترین، متخصص‌ترین و اثربخش‌ترین افراد هستند، در همین راستا ارج نهادن به شخصیت اجتماعی و شغلی آنها ضروری است.
در پایان این مراسم از وحید توکلی در منطقه مرکزی، حامد حکیم جوادی از منطقه شمال غرب، فردین سالاری از منطقه جنوب شرق، مجتبی عبدی از منطقه جنوب غرب، ناصر تفریحی از منطقه شمال شرق، محمدجواد رحمانیان از منطقه جنوب، اکبر زمردی از منطقه غرب تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و هادی رئیسی از ستاد سازمان به عنوان کارکنان برگزیده تقدیر شد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL