اصول حاکم بر صدور پروانه ارایه خدمات پستی غیردولتی تصویب شد

کد خبر: 32768

سه شنبه 9 شهريور 1400

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از تصویب و ابلاغ مصوبه حاکم بر صدور پروانه ارایه خدمات پستی غیردولتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سید حسین سلامتی طباء گفت: براساس مصوبه 322 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات پروانه ارایه خدمات پستی غیردولتی در دو نوع، بین‌الملل (برای ارایه خدمات پست داخله و خارجه) و داخلی (برای ارایه خدمات پست داخله) صادر می‌شود و متقاضیان دریافت پروانه می‌توانند در زمان ارایه درخواست به رگولاتوری نوع پروانه و سطح ارایه خدمات را برای فعالیت انتخاب و اعلام کنند.
وی در تشریح سطح ارایه خدمات افزود: در این مصوبه چهار سطح ارایه خدمات برای متقاضیان پروانه تعیین شده است که براساس آن دارنده پروانه در سطح یک بایستی در همه شهرها و روستاهای کشور، در سطح دو در تمامی شهرهای با جمعیت بالاتر از 30 هزار نفر، در سطح سه در تمامی مراکز استانها و در سطح چهار در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، رشت، کرج و اهواز، حداقل یک نقطه حضور برای قبول پست نامه و امانات پستی داشته باشند.
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری تاکید کرد: در مصوبه 322 کمیسیون مبالغ مربوط به تسهیم درآمد سالیانه، ارایه خدمات عمومی اجباری (USO) و حق امتیاز پروانه متناسب با سطح فعالیت اپراتورها به صورت متفاوت پیش‌بینی شده است.
متقاضیان دریافت پروانه ارایه خدمات پستی غیردولتی می‌توانند با مراجعه به پورتال رگولاتوری به آدرس www.cra.ir در بخش میز خدمت، ارایه مجوزهای مربوط به خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات، صدور پروانه ارایه خدمات پستی یا منوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، بخش مصوبات از شرایط صدور این پروانه مطلع شوند.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL