نظارت بر کیفیت و پایداری سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در ایام اربعین

کد خبر: 32808

سه شنبه 6 مهر 1400

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب رگولاتوری از استقرار سامانه‌های پایش و مانیتورینگ سیار و انجام درایوتست در مسیر حرکت زائران اربعین حسینی (ع) در پایانه‌های مرزی شلمچه، چذابه و مهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، علیرضا ملکی‌جهان گفت: با توجه به بازگشت زائران از مرزهای زمینی کشور و به منظور صیانت از فضای فرکانسی و جلوگیری از تداخلات شبکه‌های رادیویی، بررسی وضعیت پوشش اپراتورهای تلفن همراه، پایش طیف فرکانسی و اندازه‌گیری سرریز سیگنال اپراتورهای کشور عراق در مسیرهای حرکت زائران با استفاده از خودروهای سیار پایش و مانیتورینگ رادیویی به صورت مستمر انجام می‌شود.
وی افزود: علاوه براین، اپراتورهای سیار با استفاده از ظرفیت کامل لینک‌های رادیویی و با تهیه دیزل ژنراتور پشتیبانی لازم را از سایت‌ها انجام داده‌اند.
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه جنوب غرب رگولاتوری بیان کرد: از چند ماه پیش نیز به منظور تقویت پوشش اپراتورهای تلفن همراه و جلوگیری از رومینگ ناخواسته در مسیرهای منتهی به شهرها و پایانه‌های مرزی، پوشش اپراتورهای تلفن همراه در چند مرحله درایوتست انجام شده و همزمان با ایام اربعین نیز ادامه یافت.

*
Captcha

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Accessibility
Powered by Tetis PORTAL