پیام نوروزی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی

کد خبر: 32174

سه شنبه 28 اسفند 1397

در سالی که گذشت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، یکی از دشوارترین مسوولیت‌های سازمانی را در ایجاد هماهنگی میان فعالان یکی از پرتحول‌ترین بخشهای اقتصاد کشور برعهده داشته است.
فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی، چنان در زندگی همه ما و در جان همه ایرانیان تنیده شده است که هیچ مانعی نمی تواند ما را به گذشته برگرداند، از این رو به رغم همه تهدیدهای بیرونی، روند تحولات در این حوزه همچنان رو به رشد مانده است.
عبور از همه بحران هایی که می‌توانست حوزه‌ای چنین پرتحول و در عین حال متاثر از شرایط اقتصادی را ، به گونه ای مدیریت کند که به کوچکترها فرصت و مجال فعالیت و نوآوری داده و در عین حال از سرمایه گذاری بنگاه های بزرگ در این عرصه نیز حمایت کند و از سویی دیگر منافع عمومی و خیر جمعی را پشتیبانی کند، نیازمند سعه صدر و سخت کوشی مسوولانه است که در وجود فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و یکایک مدیران و کارکنان رگولاتوری هست و مهمترین سرمایه سازمان در ایفای چنین مسوولیت خطیری به شمار می رود.
سال پیش رو اما، همتی دوچندان را می طلبد تا مسیری را که با تاکید ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خدمت به مردم بعنوان مهمترین ذینفع سازمان، با همت آغاز کردیم با عزمی راسخ تر ادامه دهیم و چشم انداز ایشان در حوزه ارتقای کیفیت سرویس دهی، پاسخگویی شفاف و بموقع و صیانت از حقوق کاربران در فضای ICT را در کنار هم و با تلاش مضاعف، در سال 98 محقق کنیم.
با افتخار، یکسال دیگر را در کنار شما فعالان عرصه ICT و خانواده پرمهر، قدرشناس و فهیم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سپری کرده ام. در سال نو برای یکایک شما ، دلهایی بهاری تر و روزگاری سرشار از برکت آرزو دارم .


 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL