رئیس رگولاتوری با ایثارگران این سازمان دیدار کرد

کد خبر: 32276

چهارشنبه 3 مهر 1398

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس با ایثارگران این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی در این مراسم گفت: اکثر افرادی که در کسوت‌های مختلف در دوران هشت ساله جنگ در جبهه حضور داشتند جوان بودند و از بهترین سرمایه دوران زندگی یعنی جوانی‌شان برای حفظ کشور، انقلاب و دین گذشتند.
وی افزود: مهمترین شاخصه و ارزش اخلاقی این نسل در دوران دفاع مقدس، احساس مسئولیت نسبت به بیت‌المال بود و در شرایط جنگ، همه در تلاش بودند با همه وجود از داشته‌ها مراقبت و از حداقل امکانات موجود بهترین استفاده را بکنند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیز رزمندگان دیروز باید ارزش حساسیت به بیت‌المال و حق‌الناس را به نسل جدید منتقل کنند، اظهار کرد: شرایط دفاع مقدس به پایان نرسیده بلکه شکل دیگری گرفته است و اگر بخواهیم با گذر از شرایط فعلی، به توسعه یافتگی برسیم باید به ارزشها پایبند بمانیم و از کنار مسایل مختلف بی‌تفاوت عبور نکنیم.
فلاح جوشقانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مضمون این آیه قرآن که سرنوشت هر قومی به دست خودش است و تا اراده نکند تغییری نخواهد کرد، گفت: در شرایط حساس کنونی نیز حساسیت نسبت به ارزشهای اخلاقی، تقویت پویایی اجتماعی و تلاش برای حفظ سرمایه‌های کشور می‌تواند ما را در گذر از دوران سخت سربلند کند.
در بخش دیگری از این مراسم برخی از رزمندگان خاطراتی از دوران حضور در هشت سال دفاع مقدس بیان کردند و در پایان نیز از تمامی رزمندگان تقدیر شد.
همچنین در این مراسم همایون علی حسینی بعنوان رئیس امور ایثارگران گزارشی درباره وضعیت ایثارگران این سازمان و اقدامات انجام شده در این زمینه ارایه کرد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL