بازدید دبیرکل ITU از غرفه رگولاتوری در نمایشگاه بوداپست

کد خبر: 32271

چهارشنبه 20 شهريور 1398

هولین ژائو دبیر کل اتحادیه جهانی ارتباطات در سومین روز از نمایشگاه بین المللی تلکام از غرفه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پاویون ملی ایران در بوداپست مجارستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نمایشگاه تلکام امسال  اتحادیه جهانی ارتباطات، شرکتهای فعال در عرصه ICT جدیدترین تکنولوژیها را در حوزه هوش مصنوعی(AI)، اینترنت اشیا(IOT)، بلاکچین(Block Chain)، داده های کلان(Big Data) و نسل پنجم شبکه تلفن همراه(5G) ارایه می کنند.
بر اساس این گزارش این نمایشگاه که با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو ITU، متخصصان و شرکت های فعال در حوزه ICT برگزار می شود زمینه تعامل سیاستگذاران ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره مهمترین موضوعات روز این عرصه، شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف، نیازهای جدید کاربران و آشنایی با آخرین یافته‌های پژوهشی در حوزه ICT را فراهم می‌کند.
در نمایشگاه تلکام امسال که از 18 تا 21 شهریورماه در بوداپست مجارستان در حال برگزاری است رگولاتوری به همراه تعدادی از شرکتهای دولتی و خصوصی در حوزه ICT در پاویون ملی ایران حضور دارد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL