انتشار فراخوان نظرخواهی تخصصی خدمات ماهواره‌ای و ضوابط خدمات پستی

کد خبر: 32363

سه شنبه 5 فروردين 1399 11:0:4

فراخوان نظرخواهی تخصصی "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در پایگاه اینترنتی رگولاتوری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیش‌نویس ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه‌های سطح خدمات پستی با هدف تضمین کیفیت خدمات و هزینه عدم ایفای تعهدات در شبکه‌های پستی و رعایت حقوق مشتریان تهیه شده است.
براساس این گزارش همچنین با هدف ساماندهی ارایه خدمات ماهواره‌ای توسط دارندگان مجوز، تامین نیاز زیرساخت ارتباطی کشور و تامین ارتباطات مطمئن مشترکین از طریق ارتباطات فضایی، پیش‌نویس "سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" برای طرح در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تنظیم شده است.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور استفاده از دیدگاههای تخصصی، جلب مشارکت تمامی ذینفعان و صاحبنظران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از علاقه‌مندان دعوت می‌کند با مطالعه پیش‌نویس‌های تهیه شده، نظر و پیشنهادهای خود را حداکثر تا 31 فروردین 99 به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان شهیدقندی، ورودی 17، ساختمان شماره یک، دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کد پستی 1631713761 و یا پست الکترونیکی به آدرس commission@cra.ir ارسال کنند.
پیش‌نویس "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در اینجا بارگذاری شده است.

*
Captcha

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL