فراخوان ثبت نام در سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان

کد خبر: 32389

دوشنبه 15 ارديبهشت 1399

در راستای اجرای مصوبه 289 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و مصوبه هیات وزیران، به اطلاع تمامی دارندگان مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت می‌رساند، سامانه ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی، به منظور تکمیل اطلاعات اولیه و رتبه‌بندی به صورت خود اظهاری در پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، راه‌اندازی شده است.

براساس این اطلاعیه تمامی دارندگان مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر (ICT) روستایی، در سطح کشور موظف هستند به مدت یک ماه از تاریخ 15 اردیبهشت سال جاری با مراجعه به این سامانه برای ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند. لازم به ذکر است که این ثبت‌نام الزامی بوده و درصورت عدم تکمیل موارد در سامانه پس از سپری شدن مهلت قانونی یکماهه، تمامی دسترسی‌ها به خدمات قابل ارایه از سوی سازمان به حالت تعلیق درخواهد آمد.
دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.cra.ir، منوی ﺧﺪﻣﺎت اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ و یا به آدرس www.prsb.cra.ir اطلاعات لازم را تکمیل کنند. نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه، کد ملی دارنده پروانه دفتر پیشخوان و دفتر ICT روستایی است.
متقاضیان در صورت عدم امکان ورود به سامانه، برای دریافت راهنمایی و مشاوره درباره تکمیل فرمهای موجود می‌توانند در ساعت اداری با شماره ارتباطی 02189662916 تماس بگیرند.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL