مقررات‌گذاری اینترنت اشیاء، یک فرایند مستمر است
وجود یک نهاد هماهنگ‌کننده و هدایت‌گر به عنوان مسئول سیاست‌گذار و مقررات‌گذار در حوزه اینترنت اشیاء (IoT) برای جهت‌دهی و هماهنگ‌سازی تمامی فعالان در این حوزه، پیش‌بینی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در مورد نیازهای شبکه و اتصالات IoT، نظارت بر زیرساخت دیجیتال و تکمیل قوانین موجود از موضوعاتی است که در الزامات حاکم بر اینترنت اشیاء باید به آن توجه کرد.

يكشنبه 10 آذر 1398


کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی 2019 (WRC-19) به کار خود پایان داد
کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی سال 2019 (WRC-19) که از 28 اکتبر تا 22 نوامبر (6 آبانماه تا اول آذرماه) با حضور هیات‌هائی از 144 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران در شرم‌الشیخ مصر برگزار شد، پس از چهار هفته به کار خود پایان داد.

شنبه 2 آذر 1398وضعیت ارتباطی استان قزوین بررسی شد
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از بازدید و بازرسی ویژه مراکز تماس، دفاتر فروش اپراتورهای سیار و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان قزوین خبر داد.

دوشنبه 27 آبان 1398


بررسی وضعیت ارتباطی استان مرکزی در سفر رئیس رگولاتوری
نشست بررسی مشکلات ارتباطی استان مرکزی با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات و برخی از مدیران این سازمان و اپراتورهای ثابت و سیار در اراک برگزار شد.

چهارشنبه 22 آبان 1398


حضور هیات ایرانی در کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی (WRC-19)
کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی سال 2019 (WRC-19) با بیش از 3 هزار و 500 شرکت‌کننده از 193 کشور عضو اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) در شرم‌الشیخ مصر در حال برگزاری است. هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در این کنفرانس حضور دارند.

چهارشنبه 22 آبان 1398


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL