- دارنده پروانه می تواند به عنوان یکی از فراهم کنندگان محتوا (Content Provider) و یا فراهم کنندگان کاربرد (Application Provider) با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و در صورت نیاز، با دریافت مجوزهای خاص از مراجع ذیربط، خدمات مختلف را به کاربران ارائه دهد. سازمان در خصوص اخذ مجوزهای لازم از دارنده پروانه حمایت های لازم را بعمل خواهد آورد.
تبصره: دارنده پروانه ملزم به رعایت مقررات و شرایط فعالیت تحت عنوان فراهم کننده محتوا (CP) و یا فراهم کننده کاربرد (AP) که در آینده توسط کمیسیون به تصویب خواهد رسید، می باشد.
- دارنده پروانه می تواند خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات شامل خدمات صوت، داده و تصویر و یا ترکیبی از آنها را با رعایت مقررات و دستورالعمل های مربوطه از طریق شبکه خود به کاربران ارائه کند.
تبصره: رعایت قانون حق تکثیر، نشر و تألیف (copy right) الزامی است.
سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی بر اساس قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات حاکم در کشور جهت ایجاد و بهره برداری از شبکه انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبر نوری و ارائه خدمات مربوطه، پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه های انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبر نوری در قلمرو کشور جمهوری اسلامی ایران را براساس مصوبه شماره ۲۵۸۸۹۱/۴۵۴۰۲ مورخ ۱۳۸۹/۱۱/۱۶ هیئت وزیران و مصوبات شماره ۱۳۰ مورخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۸ (CRA-FX-1390-0130-1) و شماره ۱۳۷ مورخ ۱۳۹۱/۱/۲۰ (CRA-FX-1391-0137-1) کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نامه شماره ۹۱۸/۱ مورخ ۱۳۹۱/۱/۱۹ مقام عالی وزارت و مجوز شماره ۴۵۶۲۶/۴۸۰۰۷ مورخ ۱۳۹۱/۳/۸ شورای اقتصاد، با ترک تشریفات مزایده، به شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت، واگذار کرده است.
در حال حاضر، این پروانه صادر نمی شود.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL