هدف بیانیه

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی بوده و حفظ حریم خصوصی شخصی به معنای حفظ اطلاعات شخصی و مالکیت منحصر به فرد شخص در برابر دسترسی سایر افراد می‌باشد. صیانت از حقوق شخصی در اینترنت و شبکه ضمن حفظ امنیت کاربر، موجب جلب اعتماد و زمینه‌ساز مشارکت افراد در فعالیت‌ها می‌شود.

هدف از انتشار این بیانیه، آگاهی‌بخشی به شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از پورتال و استفاده از سامانه های سازمان، از شما دریافت می‌شود.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 مورخ 95/12/28 شورای عالی اداری در تمامی موارد خود را نسبت به حفظ اطلاعات شخصی شما متعهد دانسته و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی شما را افشا نمی‌کند و صرفا در صورت ارائه درخواست و حکم رسمی از مراجع ذیصلاح دسترسی به این اطلاعات امکان‌پذیر خواهد بود.

 

هدف از جمع‌آوری اطلاعات کاربران

هر چند بازدید از صفحات تارنمای سازمان، نیازمند ارائه اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما ارائه برخی از خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی کاربران بوده و پس از تحلیل اطلاعات، این خدمات به کاربران ارائه می‌شود. اطلاعات جمع‌آوری شده، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای پورتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

برخی از اطلاعات شما که ممکن است در هنگام بازدید از صفحات تارنما، ثبت نظرات، ارتباط با ما و استفاده از سامانه‌های سازمان و همچنین اطلاعاتی درباره تجهیز و بازدید از تارنما جمع‌آوری و ذخیره شود به شرح زیر می‌باشد:

کد ملی برای اشخاص حقیقی

شناسه ملی برای اشخاص حقوقی

نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی

نام شرکت برای اشخاص حقوقی

شماره تماس همراه برای اطلاع رسانی پیامکی وضعیت درخواست‌های شما

نشانی پست الکترونیکی

نشانی و کدپستی و سایر اطلاعات کیفی و کمی کسب و کار شما متناسب با نوع درخواست شما در راستای ارائه خدمات مجوزهای الکترونیکی کسب وکار

آدرس IP

تاریخ و زمان ورود

مدت زمان حضور

نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر تجهیز شما

صفحاتی از تارنما که شما آن ها را مشاهده می‌کنید

لازم به ذکر است در زمان بازدید شما از تارنما و استفاده از سامانه‌های سازمان، اطلاعاتی غیر از مواردی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی‌شود، مگر اینکه با رضایت خودتان اطلاعات دیگری از طریق تکمیل فرم و یا سایر روش‌ها برای ما ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که ممکن است برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های تارنما ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود. بدیهی است سازمان در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیر مترقبه یا بروز مشکلاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات صورت گرفته خود نباشد مسئولیت یا تعهدی نخواهد داشت.

 

چگونه از اطلاعات شخصی شما محافظت و نگهداری می‌کنیم؟

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما اهمیت داشته و همواره اقدامات فیزیکی، مدیریتی و فنی مناسبی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز، افشاء، استفاده نامناسب، تغییر، آسیب‌ رساندن یا از دست رفتن آنها صورت می‌گیرد. همچنین آموزش‌هایی در حوزه امنیت و حفاظت از حریم خصوصی برای کارمندان ارائه می دهیم تا آگاهی آنها را درباره حفاظت از اطلاعات شخصی افزایش دهیم. همچنین اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست‌های طرح شده کاربران قرار خواهد گرفت.

 

فناوری­های مورد استفاده در دریافت اطلاعات

به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی استفاده می شود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنمای سازمان بر روی رایانه شخصی شما قرار می دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کوکی ها جلوگیری کنید. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد.

 

پیوند به دیگر تارنماها

در بخش پایگاه‌ها و درگاه‌های مرتبط تارنمای سازمان، تعدادی لینک فعال به تارنمای دیگر وجود دارد که متعلق به دستگاه‌های اجرایی دیگر می‌باشد. ممکن است این تارنماها قوانین ویژه خودشان را داشته باشند که پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از این تارنماها آن را مطالعه نمایید.

 

تغییر در سیاست‌های جمع آوری اطلاعات

با توجه به تغییر سیاست‌های کاری سازمان در راستای ارائه بهتر خدمات، پیشنهاد می‌کنیم هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های جمع آوری اطلاعات مطلع شوید.

 

تماس با ما

اگر شکایت یا مشکلی در مورد حریم خصوصی و یا سوال و نظری درمورد بیانیه حفظ حریم شخصی دارید، با پست الکترونیکی webadmin@cra.ir با ما تماس بگیرید.

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL