×

درصورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سامانه مربوط به این خدمت لطفا ابتدا به بخش راهنمای سامانه ذیل زبانه نحوه ارائه خدمت مراجعه نموده و در صورت برطرف نشدن مشکل با پشتیبانی سامانه از طریق شماره 89662647 تماس حاصل نمایید.

مطابق با آیین نامه تایید نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات مصوب جلسه شماره ۵۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (CRA-RC-۱۳۸۷-۰۰۵۳)، این سازمان وظیفه بررسی و ارزیابی آزمایشگاه های معتبر داخلی و آزمایشگاه ها و مراجع معتبر خارجی را بر عهده دارد.
اعتبارنامه صادره برای آزمایشگاه‌ها سندی است که بر اساس آن آزمایشگاه‌ها برای انجام آزمایش‌های تایید نمونه، توسط سازمان به رسمیت شناخته می شوند. بر اساس این اعتبارنامه، انجام آزمون های تایید نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات، مطابق با استانداردها و ضوابط سازمان به آزمایشگاه‌های معتبر تفویض می شود.
کلیه آزمایشگاه های آزمون که دارای گواهینامه تایید صلاحیت ایزو ۱۷۰۲۵ هستند و قابلیت آزمون تجهیزات در هر یک از حوزه های ارتباطی و فناوری اطلاعات را دارا می باشد، در صورت تمایل به همکاری با سازمان، می توانند مطابق با دستورالعمل اعتباردهی آزمایشگاه های داخلی اقدام نمایند.

 

ارائه این خدمت به صورت الکترونیکی می باشد.

مدت زمان ارائه خدمت

زمان کل انجام این خدمت به صورت حداقل ۹ ماه و حداکثر ۲۴ ماه متغیر می باشد.

هزینه ارائه خدمت

کلیه هزینه های مربوط به انجام فرآیند ارزیابی در محل برای آزمایشگاه های تایید نمونه داخلی بر عهده متقاضی است.

 

آخرین بروز رسانی :1401/3/24

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL