سامانه جامع ترخیص تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات 

با عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور مجوزهای ثبت ‌سفارش و ترخیص و گواهی تایید‌‌نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه با برقراری ارتباط با سامانه گمرک فرامرزی، به آگاهی کلیه متقاضیان ثبت سفارش، تایید‌نمونه  و ترخیص تجهیزات مربوطه می رساند از ابتدای سال ۹۵، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی می شود.

لازم به ذکر است:

1- در صورتی که قبلا سطح دسترسی مربوطه در سامانه تایید‌نمونه قبلی سازمان برقرار شده است، با همان حساب کاربری می توانید به بخش های درخواست مجوز ثبت سفارش، تایید‌نمونه و ترخیص سامانه دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت، در صورتی که قبلا از پورتال این سازمان حساب کاربری دریافت نکرده اید، ابتدا نسبت به اخذ حساب کاربری از طریق لینک ثبت نام پورتال سازمان اقدام نموده و سپس روی لینک ورود به سامانه کلیک نمایید.

2- برای ارسال پیشنهادات/خطاهای سامانه به منوی مربوطه در سامانه مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، با شماره تماس ۸۹۶۶۲۶۴۷ و آدرس پست الکترونیکیtarkhiscra.ir معرفی می شوند.

3- نمایش سامانه بر روی مرورگرهای Internet Explorer ۱۰ ،FireFox ۴۰ ،Opera ۱۰ ، Google Chromeو Safari ۵ و نسخه های بالاتر امکان پذیر خواهد بود.

4- برای آگاهی بیشتر، به راهنمای سامانه مراجعه فرمایید.

5- برای مشاهده "دستور العمل اجرایی ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالا برای گروه کالایی تلفن همراه و سایر تجهیزات ارتباطی با قابلیت نصب سیم کارت" روی این لینک کلیک کنید.
 

 با توجه به برقراری ارتباط الکترونیک بین سامانه جامع تجارت ایران و سامانه جامع ترخیص کالاهای حوزه فاوا، خواهشمند است جهت انجام عملیات ثبت سفارش، ابتدا به سامانه جامع تجارت ایران مراجعه کرده و پس از دریافت شماره پرونده ثبت سفارش، نسبت به ارسال درخواست ثبت سفارش در سامانه جامع ترخیص اقدام نمایید.

با توجه به به روزرسانی اخیر سامانه ترخیص، از تاریخ 1397/07/14 فرآیند تمدید ثبت سفارش از طریق این سامانه صورت خواهد پذیرفت. لطفا از مراجعه حضوری به مناطق خودداری کنید.
جهت تمدید ثبت سفارش از طریق : سامانه ترخیص> منوی فرآیند ها> درخواست تمدید ثبت سفارش اقدام نمایید.

لینک ورود به سامانه

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL