در مناطق زلزله زده خراسان رضوی مشکل ارتباطی وجود ندارد

کد خبر: 11688

چهارشنبه 16 فروردين 1396

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: در مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی هیچگونه مشکل ارتباطی برای مشترکان تلفن همراه و ثابت وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حسین فلاح جوشقانی گفت: پس از وقوع زلزله در ساعت 10:39 صبح امروز به علت ترافیک بیش از حد، تماس های ورودی و خروجی استان خراسان رضوی بویژه شهرهای سفیدسنگ، صالح آباد و مشهد تنها برای یک ساعت دچار اختلال شد که پس از آن با مدیریت اپراتورها این مشکل رفع شد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت ارتباطات در مناطق زلزله زده این استان عادی است افزود: رگولاتوری از ابتدای وقوع بحران وضعیت ارتباطی شهرهای زلزله زده را به صورت لحظه ای رصد کرده و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز اقدامات لازم برای افزایش منابع و بهبود وضعیت این مناطق را انجام داده است.
فلاح تصریح کرد: اپراتور های تلفن همراه در همان ساعات اولیه بروز حادثه نسبت به اطلاع رسانی به مشترکین در نحوه استفاده از سرویس ها اقدام نموده و در حال حاضر نیز با اعزام اکیپ های فنی به محل حادثه برای ارائه هر گونه خدمات لازم آمادگی کامل دارند.

 
 

نظری ثبت نشده است
 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL