پیام نوروزی جناب آقای مهندس فلاح معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

کد خبر: 31966

يكشنبه 27 اسفند 1396

سال 96 برای صنعت ICT کشور سال پر رونقی بود و به رغم همه مشکلات و ناملایمات بین‌المللی، ذینفعان این صنعت توانستند با تکیه بر خلاقیت و ارایه خدمات کیفی‌تر و مناسبتر، رشد خیره کننده‌ای را تجربه کنند.

در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز تکمیل پوشش نسل سوم و چهارم در همه شهرهای کشور، اجرای طرح ثبت گوشی تلفن همراه، تغییر رویکرد در تعرفه‌گذاری خدمات ثابت، بهبود نظارت، صدور پروانه اپراتورهای پستی غیردولتی و... از جمله اقداماتی بود که در کارنامه سازمان رقم خورد.
زلزله کرمانشاه و کرمان، غرق شدن سانچی و سقوط هواپیمای آسمان و سایر حوادث تلخ در سالی که گذشت، کام همه ایرانیان را تلخ کرد و ضرورت تلاش بیشتر برای غلبه بر محدودیت هایی که چنین جان انسان های بیگناه را می‌بلعد، به همه ما یادآوری کرد.
در عین حال زندگی فردی و اجتماعی تک تک ما لبریز از خاطرات خوشی است که ما را به هم و به آینده بهتر پیوند می زند.
تردیدی نیست که در سال 97، روزهای دشواری پیش روی همه قرار خواهد داشت. حتی اگر صنعت ICT بتواند رشد خود را در سال آتی تکرار کند، همه فعالان این حوزه به ویژه خانواده بزرگ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کاری بس دشوار در تنظیم‌گری روابط میان ارکان و اجزای صنعت به عهده دارند و رعایت حقوق و مصالح مردم در عین حمایت از توسعه بیشتر بخش، مسئولیتی سنگین در پرتحول‌ترین صنعت کشور است.
در سال آینده ضرورت توسعه بازار و تحقق اهداف تعیین شده در این خصوص، بحث تحول دیجیتال و ضرورت آمادگی و همراهی با این موضوع مهم، تغییر رویکرد و نظارت کاراتر با استفاده از فناوری‌های نوین و در راستای بهبود کیفیت خدمات از موضوعات مهمی است که در سازمان در اولویت کاری قرار گرفته است.
نوروز، سنتی که در دل ما ایرانیان ریشه دارد، همواره یادآور این پیام بوده است که "تغییر" بخش لاینفک کائنات است و همه چیز پیوسته در حال تغییر. ما با الهام از این دگرگونی حال جهان، آرزو می کنیم که تغییرات پیرامون ما، روزگار بهتری را برای همه ایرانیان رقم زند و امیدوارم  ضمن توفیق خدمت به مردمان ایران اسلامی، زندگی یکایک شما سرشار از سرافرازی و سعادت باشد و با امیدی تازه در دل، سال نو را آغاز کنید.

                                                                                                                       حسین فلاح جوشقانی
                                                                                                                           اسفندماه 1396

 
 

 
قربانعلی طاهری نیا
0 0
سلام صبح بخیر گزارشی ارسال جهت پیگیری اینتر نت شماره پیگیری دریافت نشد عنایت فرمائید چه باید کرد بتاریخ 1/15 =09133995915
 
بهزاد ملک پور
0 0
سلام جناب آقای فلاح رییس محترم سازمان تنظیم مقررات موضوع :عدم اجرای مصوبه فروش اینترنت بر مبنی سرعت توسط اپراتور ها بنده در سال ۹۶ با دفتر مصوبات سازمان پیگیر این موضوع شدم که عرض شد تا آذر ماه ۹۶به تمام اپراتورها اعلام و در دستور کار قرارمیگیرد منتهی همچنان فروش اینترنت بر مبنای حجم ترافیک انجام میشود و به این قانون بی محلی میکنن لطفا بررسی کنید ،متشکرم
 
قربانعلی طاهری نیا
0 0
بسمه تغالی 97/1/15 سلام علیکم مسئولین محترم بزرگوار انشاالله موفق باشید. بنده طی شماره 155308و پیگیری 1362680150 مورخ96/8/27 گزارشی مبنی به اینتر نت منطقه حضورتان ارسال گردید خواهش داریم مقرر فرمائید نتیجه نهایی را به پست الکترونیکی عنایت فرمائید نهایت تقدیر تشکر را داریم ضمناَ بنده قبلاّ وضعیت خود را اعلام کردم متاٌسفانه صعب العلاج شناخته شدم دستم بعنوان کمک بسمت حضرت عالی روانه می باشد انتظار می رود وامرمقتضی راصادر و بهره را امر به الاغ فرمایند متشکرم جانباز و معلول چنگی طاهری نیا شماره: تماس 09133995915
 
مریم رضایی
0 0
سلام ببخشید من از شهرستان محموداباد روستای بیشه کلا مزاحم شما میشم هزینه خط تلفن من 6 فروردین زیاد اومده متاسفانه کسی جوابگو نیست
 
رحیم ناصری
0 0
آقای فلاح عزیز مشخص نیست که معیار حضرتعالی برای پررونق بودن صنعت IT چیست ولی آنچه که من که یکی از مدیران و کارآفرینان این صنعت هستم و از سایر هم صنفیهای خود می بینم و می شنوم به لطف قوانین غیر متعارف رگولاتوری و ارزیابی استانداردهای غیر لازم در مبادی ورودی مانند ایزو ١٥٤٠٨ و تستهای عملکردی (functionality) برای تجهیزات شبکه تمامی شرکتها بارکودی شدید و تعدیل نیروهای خود مواجه شدند. امیدوارم مدیران رگولاتوری سال ٩٧ با تشکیل کارگروههای تخصصی در سه دسته تجهیزات فن آوری اطلاعات، رادیویی و مخابراتی استانداردها و ضوابط های ارزیابی را اصلاح و در کمیته تایید نمونه آیین نانه اجرایی و عملی تری را تدوین نمایند. درضمن امیدوارم سال ٩٧ برای شما و همکارانتان سالی پرفروغ و همکاری با بخش خصوصی که از سال ٩٦ شروع شده بیشتر شود.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL