راه‌اندازی سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات مشترکین حوزه ICT

کد خبر: 31986

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از راه‌اندازی سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات مشترکین حوزه ICT مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، مجید حقی گفت: این سامانه با هدف بهره‌مندی از نظرات مشترکین برای ارتقاء بهبود کیفیت ارایه خدمات، نظارت موثرتر بر عملکرد ارایه‌دهندگان خدمات، سرعت دادن به رفع اشکالات شبکه‌های ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی راه‌اندازی شده است.
وی درباره ویژگیهای سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات حوزه ICT تصریح کرد: در سامانه جدید امکان ثبت شکایت براساس موقعیت جغرفیائی مکان، نوع سرویسهای متداول و به تفکیک ارایه‌دهندگان خدمات وجود دارد همچنین در این سامانه قابلیت افزودن مستندات شامل تصویر، صوت و ...، امکان پیگیری شکایات با دریافت کد رهگیری، امکان اعلام شکایت با روشهای مختلف شامل تماس تلفنی، پست الکترونیکی، پیامک پیش‌بینی شده است.
حقی افزود: به منظور سرعت دادن به رفع شکایت‌ها از سوی اپراتورها در این سامانه امکان مشاهده شکایت‌های سایر مشترکین از ارایه‌دهندگان خدمات به صورت مکان نمای جغرافیائی و همچنین مشاهده نقطه نظرهای فنی ناظران سازمان در مورد شکایت مشترکان وجود دارد.
مشترکان سرویسهای ارتباطی، پستی و فناوری اطلاعات می‌توانند از اینجا به سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایت مشترکان دسترسی داشته باشند.

 
 

 
رضا رحیمی
0 18
چرا امکان شکایت از پیامک تبلیغاتی وجود ندارد؟
 
ناشناس
0 21
واقعا با راه اندازی سامانه جدید مگه مشکل ارتباطات حل میشه؟ مهم نحوه رسیدگی هست
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL