مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی رگولاتوری منصوب شد

کد خبر: 31935

دوشنبه 9 بهمن 1396

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی حامدرضا اسماعیلی را بعنوان مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون رگولاتوری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم معارفه و تودیع مدیران روابط عمومی قبلی و فعلی این سازمان با اشاره به جایگاه ویژه رگولاتوری گفت: رگولاتوری نهاد واسط بین حاکمیت و بخش خصوصی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که از یکسو با انتظارات مردم برای پاسخگوئی و دفاع از حقوقشان مواجه است، از سوی دیگر بخش خصوصی انتظار دارد این نهاد با تنظیم بازار و ایجاد رابطه موثر بین دولت و بخش خصوصی زمینه تسهیل در حوزه کسب و کارشان را فراهم کند. و همچنین پاسخگوی انتظارات دولت در توسعه زیرساخت‌ها و ارایه سرویسهای مناسب به جامعه باشد.
وی افزود: این موقعیت و ایجاد نقطه تعادل بین این انتظارات مسئولیت سنگینی است و به همان نسبت مسئولیت مدیرکلی دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون در ایجاد تعامل مطلوب، حضور موثر و پویا در رسانه‌ها و فراهم کردن زمینه تدوین مقررات مناسب در حوزه ICT، دشوار است.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ضمن قدردانی از تلاشهای جهانگیر اسدی مدیرکل سابق دفتر ریاست و روابط عمومی این سازمان وی را به عنوان مشاور امور اجرایی معاونت نظارت و اعمال مقررات این سازمان منصوب کرد.
حامدرضا اسماعیلی پیش از این مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت بود.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: 096369

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL