سنجش پایداری سایت‌های تلفن همراه در منطقه شمال

کد خبر: 32019

چهارشنبه 10 مرداد 1397

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال از اجرای مانور سنجش پایداری باتری‌های پشتیبان و تجهیزات تغذیه نیروی سایت‌های شبکه تلفن همراه در استانهای تهران، البرز، سمنان و مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وحید مختاری افزود: این مانور به منظور سنجش مدت زمان پایداری باتری‌های پشتیبان سایت‌ها و تجهیزات تغذیه نیروی مراکز مخابراتی شبکه تلفن همراه، بروز رسانی اطلاعات سایت‌ها و افزایش آمادگی اپراتورها برای مقابله با قطعی برق ناشی از شرایط بحرانی و ارایه سرویس پایدار از سوی اپراتورها در چهار استان تحت پوشش اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال اجرا شد.
وی با اشاره به اینکه در قالب این مانور از 253 سایت اپراتورهای تلفن همراه به صورت تصادفی بازدید شده، گفت: نتایج اندازه‌گیری‌ها در استانهای تهران، البرز، سمنان و مازندران نشان می‌دهد میانگین زمان پایداری باتری در سایت‌های اپراتور همراه اول 3 ساعت و 16 دقیقه، ایرانسل 2 ساعت و 47 دقیقه و رایتل 4 ساعت است.
مختاری تصریح کرد: باتوجه به اهمیت پایداری شبکه، رگولاتوری به صورت مستمر، سایت‌های اپراتورها را پایش کرده و با جدیت در مورد ارتقای پایداری شبکه و بهینه‌سازی باتری‌های پشتیبان سایت موارد لازم را به اپراتورها تذکر خواهد داد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: 096369

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL