نتايج ارزيابي سالانه اپراتورهاي حوزه ICT اعلام شد

کد خبر: 10389

يكشنبه 18 خرداد 1393

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي پس از ارزيابي اپراتورهاي حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات و اعلام نتايج آن به صورت دوماه يكبار و شش ماهه، اين بار نتايج ارزيابي سالانه اين اپراتورها را اعلام كرد.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري اعلام كرد: ارزيابي سالانه، براساس الگوي جامع ارزيابي، رتبه‌بندي و انتخاب اپراتورهاي برتر حوزه سرويسهاي ارتباطي و فناوري اطلاعات، در 9 بخش اپراتورهاي PAP,SAP,WiMAX,ISDP,  ارائه‌كنندگان تلفن‌همراه سراسري و منطقه‌اي، شركتهاي مخابرات استاني، ارائه‌كنندگان خدمات تلفن ثابت منطقه‌اي و شركت پست انجام شده است.
به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي حسن رضواني با اشاره به اينكه در اين دوره 150 اپراتور مورد ارزيابي سالانه قرار گرفته‌اند، گفت: در بخش اپراتورهاي سيار سراسري شركت ارتباطات سيار رتبه اول و شركت خدمات ارتباطي ايرانسل رتبه دوم، در بخش اپراتورهاي سيار منطقه‌اي، شركت تله كاميونيكيشن كيش رتبه اول و در حوزه اپراتورهاي ثابت منطقه‌اي، شركت ارتباطي ضحي كيش و كوه نور به ترتيب رتبه‌هاي اول و دوم را به دست آوردند.

وي افزود: در بخش اپراتورهاي مخابرات استاني نيز شركت مخابرات استان قم رتبه اول، استان اصفهان رتبه دوم و استان آذربايجان غربي رتبه سوم را كسب كردند.

رضواني درباره نتايج ارزيابي اپراتورهاي سرويسهاي فناوري اطلاعات عنوان كرد: در بخش ارائه‌كنندگان اينترنت پرسرعت (ADSL) شركتهاي انتقال داده‌هاي آسياتك و آريا رسانه تدبير (شاتل) به طور مشترك رتبه اول، پارس آنلاين رتبه دوم و عصر انتقال داده (عصر تلكام) رتبه سوم را كسب كردند.

وي افزود: در بخش اپراتورهاي ارائه‌كننده خدمات عمومي انتقال داده‌هاي ماهواره‌‌اي (SAP)، گروه ارتباطات ماهواره‌اي سامان، آرين ماهواره و شركت پارس ارتباطات به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم و در بخش اپراتورهاي WiMAX شركت خدمات ارتباطي ايرانسل عنوان اول و شركت ارتباطات مبين نت عنوان دوم را به دست آوردند.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري با اشاره به اينكه در اين دوره از ارزيابي سالانه، اپراتورهاي ISDPنيز براي اولين بار مورد ارزيابي قرار گرفته‌اند، تصريح كرد: شركتهاي رسپينا در استان تهران، آريا گستر اسپادانا در اصفهان، پيشگامان كوير يزد در يزد، پويان ارتباط پرديس در چهارمحال و بختياري، رها نت در زنجان، انديشه سبز خزر در گيلان، ارتباط‌دهي در ايلام، طلوع رايانه لقمان در خوزستان، حسابگرپرداز غرب در كرمانشاه، سينا آتي نت در همدان، رايان روش سنه در كردستان، بومرنگ رايانه در فارس، چويل سيستم در كهگيلويه و بويراحمد، بومرنگ رايانه در بوشهر، آريا گستر كارمانيا در كرمان و شركت بومرنگ رايانه در استان هرمزگان رتبه‌هاي اول را در استانها كسب كردند.

رضواني درباره نتايج ارزيابي اپراتورهاي سرويسهاي ارتباطي عنوان كرد: ارزيابي سالانه اپراتورهاي فعال در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات براساس الگوي جامع ارزيابي، رتبه‌بندي و انتخاب اپراتورهاي برتر در 7 معيار رهبري و مديريت، فرايندهاي سازماني، منابع و مشاركت‌ها، منابع انساني، نتايج مشتري، نتايج جامعه و نتايج كليدي عملكرد و در 21 زير معيار انجام شده است.

جزئيات كامل ارزيابي‌ها را در اينجا مي‌توانيد ببينيد.

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Accessibility
Powered by Tetis PORTAL