کتاب خاطرات ایثارگر آزاده وزارت ارتباطات رونمایی شد

کد خبر: 32906

سه شنبه 12 بهمن 1400

همزمان با آغاز ایام دهه فجر انقلاب، از کتاب" تپانچه های بی صدا" خاطرات ایثارگر آزاده، علی محمد سرلک با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مقبره شهدای گمنام رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حمید تفرشی مشاور وزیر در امور ایثاگران در مراسم رونمایی از این کتاب که شرح خاطرات آزاده وزارت ارتباطات در سن 15 سالگی است ، گفت: در حوزه نشر خاطرات ایثارگران و آزادگان خلائی وجود داشت، به همین دلیل اقداماتی را در این حوزه در دستور کار قرار دادیم و از ایثارگران آزاده برای مکتوب کردن خاطراتشان دعوت کردیم.
وی با اشاره به دشواری های چاپ کتاب در این حوزه، افزود: خاطرات رشادتهای تمامی ایثارگرانی که در دوران جنگ بر سر دفاع از کشور جانفشانی کردند باید ماندگار شود، بر همین اساس کتاب خاطرات علی محمد سرلک به عنوان یکی از ایثارگران آزاده وزارت ارتباطات به رشته تحریر درآمده و امروز رونمایی شد.
جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات نیز در سخنانی به توصیف جایگاه شهدا و وظیفه مسوولین و مردم در برابر این شهدا پرداخت.
همچنین در این مراسم سرهنگ حسین فروتن‌نژاد از مسوولان تبادل اسرای ایرانی و عراقی با ذکر خاطراتی از روند تبادل اسرا در آن سال ها یاد کرد.
در این مراسم که با حضور معاونین وزیر و مدیران ارشد وزارت ارتباطات برگزار شد، قبور شهدای گمنام در پردیس وزارتخانه گلریزان شد.

*
Captcha

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL