سرپرست اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق منصوب شد

کد خبر: 31886

چهارشنبه 8 آذر 1396

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی محمد شمسایی را بعنوان سرپرست اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم تودیع مدیر قبلی و معرفی سرپرست جدید این منطقه ضمن قدردانی از زحمات احمد تقی‌آبادی در منطقه شمال شرق گفت: ریشه‌های عمیق اعتقادی و تقید به اصول اخلاقی آقای تقی‌آبادی و رویکرد ایشان به شایسته‌سالاری و جانشین‌پروری دستاوردهای خوبی را در این منطقه محقق کرده است و پس از این نیز باید زمینه استفاده از تجربه‌های 38 سال اشتغال ایشان در حوزه ICT کشور فراهم شود.
وی با اشاره به ظهور کسب و کارهای نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: همزمان با گسترش کاربردهای ICT در ایجاد اشتغال، رگولاتوری باید در حوزه مقررات‌گذاری برای فراهم کردن تسهیل در فضای کسب و کار نقش‌آفرینی پر رنگتری داشته باشد.
فلاح جوشقانی تصریح کرد: همزمان با مقررات‌گذاری، نظارت بر اعمال مقررات از سوی فعالان حوزه ICT نیز باید پویاتر و کاراتر باشد و از تمام امکانات و توان مجموعه رگولاتوری در ستاد و مناطق استفاده شود.
براساس این گزارش همزمان با بازنشستگی احمد تقی‌آبادی مدیر اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق، محمد شمسایی معاون وی بعنوان سرپرست این منطقه منصوب شد.

 
 

نظری ثبت نشده است
 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL