سرپرست اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق منصوب شد

کد خبر: 31886

چهارشنبه 8 آذر 1396

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی محمد شمسایی را بعنوان سرپرست اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم تودیع مدیر قبلی و معرفی سرپرست جدید این منطقه ضمن قدردانی از زحمات احمد تقی‌آبادی در منطقه شمال شرق گفت: ریشه‌های عمیق اعتقادی و تقید به اصول اخلاقی آقای تقی‌آبادی و رویکرد ایشان به شایسته‌سالاری و جانشین‌پروری دستاوردهای خوبی را در این منطقه محقق کرده است و پس از این نیز باید زمینه استفاده از تجربه‌های 38 سال اشتغال ایشان در حوزه ICT کشور فراهم شود.
وی با اشاره به ظهور کسب و کارهای نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: همزمان با گسترش کاربردهای ICT در ایجاد اشتغال، رگولاتوری باید در حوزه مقررات‌گذاری برای فراهم کردن تسهیل در فضای کسب و کار نقش‌آفرینی پر رنگتری داشته باشد.
فلاح جوشقانی تصریح کرد: همزمان با مقررات‌گذاری، نظارت بر اعمال مقررات از سوی فعالان حوزه ICT نیز باید پویاتر و کاراتر باشد و از تمام امکانات و توان مجموعه رگولاتوری در ستاد و مناطق استفاده شود.
براساس این گزارش همزمان با بازنشستگی احمد تقی‌آبادی مدیر اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال شرق، محمد شمسایی معاون وی بعنوان سرپرست این منطقه منصوب شد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: 096369

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL