رویکرد حراست، حفاظت از حقوق مردم است

کد خبر: 31953

شنبه 12 اسفند 1396

اولین هم‌اندیشی روسای حراست‌های تابعه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با هدف هماهنگی، سیاستگذاری و تعیین خط مشی عملکردی حراست پویا، پیشرو، تصمیم‌ساز و اخلاق مدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، در این هم‌اندیشی که با حضور مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات، معاون امور پرسنلی و روسای ادارات حراست مناطق رگولاتوری برگزار شد حسین فلاح جوشقانی با اشاره به اینکه حراست نقش دیده‌بان سازمان را دارد، گفت: رگولاتوری از یک سو وظیفه سنگین صیانت از حقوق مردم را بعهده دارد و از سوی دیگر باید به شرایط بازار ارتباطات توجه و آن را کنترل کند، بر همین اساس حراست در حوزه فعالیت خود باید رویکرد پیشگیرانه داشته و از تضییع حقوق مردم جلوگیری کند.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی افزود: حراست نقش پیشخوان سازمان را داشته و لازم است با حفظ حرمت و کرامت انسانها در تعامل با ارباب‌رجوع بهترین برخورد را داشته باشد.
در این هم‌اندیشی محمدرضا فنایی، مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت نیز اخلاق‌مداری و کلان‌نگری را از ویژگیهایی عنوان کرد که باید در حراست وجود داشته باشد.
وی افزود: از آنجائی که اقدامات و عملکرد سازمان با حقوق مردم ارتباط نزدیکی دارد به همین دلیل باید طوری عمل کنیم که حقی از کسی ضایع نشود.
فنایی پرهیز از اقدامات سلیقه‌ای، اطلاع‌رسانی سریع و ایجاد هم‌پوشانی با فعالیت سایر واحدهای سازمانی را از وظایف دیگر ادارات حراست عنوان کرد.

 
 

نظری ثبت نشده است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL