رگولاتوری رتبه برتر کشوری را کسب کرد

کد خبر: 11810

چهارشنبه 8 شهريور 1396

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سیزدهمین جشنواره شهیدرجائی رتبه برتر کشوری را در میان سازمانهای وابسته به دستگاههای اجرائی کشور کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسن مهدوی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد این سازمان با اعلام مطلب فوق گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی براساس شاخص‌های عمومی دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری، استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد، مدیریت سرمایه انسانی و مهندسی نقش و ساختار دولت و شاخص‌های اختصاصی دستگاهی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ارزیابی شده است.
وی با اشاره به اینکه تمامی دستگاههای اجرائی و سازمانها یا شرکتهای وابسته به آنها ارزیابی شده‌اند افزود: براساس نتایج ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرائی، رگولاتوری حائز رتبه دوم در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی در بین موسسات، سازمانها و شرکتهای دولتی شد.
در سیزدهمین جشنواره شهیدرجائی که با حضور رئیس‌جمهوری برگزار شد حسین فلاح جوشقانی، سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نمایندگی از این سازمان لوح تقدیر دریافت کرد.

 
 

نظری ثبت نشده است
 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL