تبلیغات تلفنی از سوی اپراتورها برخلاف مقررات است

کد خبر: 31944

چهارشنبه 25 بهمن 1396

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از توقف تبلیغات تلفنی خدمات اپراتورها در تماس با مشترکین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، مجید حقی گفت: براساس شکایت‌های دریافتی از مشترکین موضوع ایجاد مزاحمت تلفنی برای تبلیغات خدمات اپراتورها در رگولاتوری بررسی شده و برای توقف این نوع از تماسها به اپراتورها تذکر داده شده است.
وی افزود: ایجاد مزاحمت برای مشترکین به صورت پیامکی و یا صوتی مخالف حفظ حقوق مشترکین است و اپراتورهای ارایه‌کننده خدمات ارتباطی به هیچ عنوان مجاز نیستند آن را انجام دهند.
حقی با تاکید به اینکه اپراتورها موظف هستند تبلیغات تلفنی خود را متوقف کنند، تصریح کرد: چنانچه مشترکین با چنین مواردی مواجه شدند می‌توانند با شماره 195 تماس گرفته و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.195.ir شکایت خود را ثبت کنند تا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با متخلفین به صورت جدی برخورد کند.

 
 

 
بابک
0 1
دوست گرامی که این آگهی رو ثبت کردی، اپراتور ایرانسل خودش برات سرویس پیامکی فعال میکنه و هزینه کسر میکنه جوری که نمیفهمه ادم از کجا خوردش. اقا چی شد کی برد کجا رفت..راه های رسیدن به خدا زیاده. جلوی اینارو بگیری مردی
 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL