تقدیر از کارکنان نمونه خدمات فنی مهندسی رگولاتوری

کد خبر: 32344

يكشنبه 4 اسفند 1398

در مراسمی از کارکنان نمونه پروژه خدمات فنی مهندسی رگولاتوری در حوزه رادیویی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این مراسم که با حضور رئیس این سازمان برگزار شد، نسترن محسنی معاون امور رادیوئی با اشاره به نحوه انتخاب کارکنان نمونه گفت: کارکنان شرکتی، سازمان را در حوزه ماموریت‌های رادیویی یاری می‌کنند و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد عملکرد کارکنان شرکتی در تمامی سطوح قابل قبول است. این افراد منتخب، نمونه‌ای از تمام همکاران سازمان در ستاد و مناطق هستند.
همچنین در این مراسم، حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به اینکه استفاده از توانائی جوانان متخصص کشور از اولویت‌های سازمان است، ارج نهادن به شخصیت اجتماعی و شغلی آنان را امری ضروری دانست. وی همچنین با تاکید بر اینکه نیروهای شرکتی از پر تلاش‌ترین و با انگیزه‌ترین نیروهای این سازمان هستند خواستار تامین همه امکانات رفاهی و خدماتی برای آنان شد.
در پایان این مراسم از جعفر شهسواری از ستاد، سهیل نوری نکویی از منطقه مرکزی، کاظم یحیایی از منطقه جنوب شرق، مهدی سعادت فرجام از منطقه شمال شرق، یاسین آقازاده از منطقه آذر، آرش ستاری از منطقه شمال ¬غرب، اسفندیار داستان و محمود ممبینی از منطقه جنوب غرب، زهرا طالبی و سیدعلی رضوی کیا از منطقه شمال، رضا شیروانی از منطقه غرب و احسان قاسمی از منطقه جنوب به عنوان کارکنان برگزیده، تقدیر شد.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL