تمدید مهلت تادیه پروانه‌های ISDP و ISP

کد خبر: 11659

چهارشنبه 18 اسفند 1395

دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تمدید مهلت تادیه پروانه های ISDP و ISP برای مشارکت یا در اختیار گذاشتن پروانه های خود به منظور بهره مندی از امکان تخفیف میزان حق الامتیاز پروانه های Servco و FCP تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، علی اصغر عمیدیان گفت: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات پیشنهاد رگولاتوری در خصوص تمدید مهلت تادیه پروانه های ISDP و ISP تا آخرین روز کاری سال 1395 را تصویب کرد.
به گفته وی این دسته از متقاضیان می‌توانند تا پایان سال جاری، درخواست کتبی با موضوع لغو پروانه برای تادیه پروانه خود را با مشخص کردن نام دارنده پروانه FCP و Servco مورد نظر به رگولاتوری اعلام نمایند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: شرکتهای دارنده پروانه FCP و Servco نیز که قصد تادیه پروانه‌های ISDP و ISP را دارند، لازم است همزمان با ارسال تقاضای لغو و تادیه این دارندگان پروانه، نسبت به معرفی شرکتهای مورد نظر برای استفاده از تخفیف حق امتیاز تا قبل از آخرین روز کاری سال جاری به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدام کنند.
عمیدیان گفت: براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، سازمان پس از پایان مهلت مشخص شده، اسناد رسمی و قانونی را از شرکتهای دارنده پروانه FCP و Servco دارای شرایط دریافت و میزان تخفیف حق امتیاز و مبلغ حق الامتیاز نقدی را مشخص و به شرکتها اعلام می‌کند.

 
 

نظری ثبت نشده است
 

نظرخواهی تخصصی

Powered by Tetis PORTAL