مدیران دفاتر حراست و مدیریت عملکرد رگولاتوری منصوب شدند

کد خبر: 31941

يكشنبه 15 بهمن 1396

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه‌ای حمید سرآبادانی تفرشی را به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حسین راهلی را به عنوان مدیرکل دفتر حراست رگولاتوری و حسن مهدوی را به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و فعلی دفتر مدیریت عملکرد و حراست این سازمان با قدردانی از تلاشهای انجام شده گفت: رگولاتوری نهاد واسط بین حاکمیت با مردم و بخش خصوصی است و متناسب با ذینفعان خود باید پاسخگوی انتظارات و مدافع حقوق آنان باشد و از این جهت جایگاه ویژه‌ای دارد.
وی افزود: به تناسب این جایگاه، مسئولیت دستگاه‌های نظارتی همچون مرکز بازرسی و مدیریت عملکرد و دفتر حراست سنگین‌تر بوده و حکم دیده‌بان سازمان را دارند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: این دو مجموعه مکمل یکدیگر هستند و امیدوارم با توجه به انتظارات موجود از سازمان با تعامل بهتر با یکدیگر و رویکرد دفاع از حقوق سازمان و همکاران مجموعه و نگاه مبتنی بر خلاقیت و نوآوری و شناخت فرصت‌ها بتوانند رگولاتوری را برای حرکت در مسیر مطلوب یاری کنند.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: 096369

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL