مدیران دفاتر حراست و مدیریت عملکرد رگولاتوری منصوب شدند

کد خبر: 31941

يكشنبه 15 بهمن 1396

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه‌ای حمید سرآبادانی تفرشی را به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حسین راهلی را به عنوان مدیرکل دفتر حراست رگولاتوری و حسن مهدوی را به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و فعلی دفتر مدیریت عملکرد و حراست این سازمان با قدردانی از تلاشهای انجام شده گفت: رگولاتوری نهاد واسط بین حاکمیت با مردم و بخش خصوصی است و متناسب با ذینفعان خود باید پاسخگوی انتظارات و مدافع حقوق آنان باشد و از این جهت جایگاه ویژه‌ای دارد.
وی افزود: به تناسب این جایگاه، مسئولیت دستگاه‌های نظارتی همچون مرکز بازرسی و مدیریت عملکرد و دفتر حراست سنگین‌تر بوده و حکم دیده‌بان سازمان را دارند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: این دو مجموعه مکمل یکدیگر هستند و امیدوارم با توجه به انتظارات موجود از سازمان با تعامل بهتر با یکدیگر و رویکرد دفاع از حقوق سازمان و همکاران مجموعه و نگاه مبتنی بر خلاقیت و نوآوری و شناخت فرصت‌ها بتوانند رگولاتوری را برای حرکت در مسیر مطلوب یاری کنند.

 
 

نظری ثبت نشده است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL