پایش کیفیت سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در ایام اربعین حسینی (ع)
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با استقرار سامانه‌های پایش و مانیتورینگ سیار در مسیر حرکت زائران اربعین حسینی (ع) منتهی به پایانه‌های مرزی شلمچه، چذابه و مهران، کیفیت خدمات اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات را رصد می‌کند.

دوشنبه 22 مهر 1398ظرفیت زیرساخت‌های ارتباطی برای خدمت‌رسانی تمامی دستگاهها افزایش یافته است
ظرفیت‌های ایجاد شده در زیرساخت ارتباطی پایانه‌های مرزی علاوه بر تامین نیاز اپراتورهای حوزه ICT، نیاز سایر دستگاههای خدماتی، امنیتی، امدادرسان، صدا و سیما و راهنمائی رانندگی را پوشش می دهد.

چهارشنبه 17 مهر 1398


سیم‌کارت‌های ثبت شده بدون اطلاع مالکان آن، مسدود می‌شود
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: چنانچه زائران اربعین پیامکی با عنوان (ماسک) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مبنی بر صدور سیم‌کارت به نام آنان دریافت کردند باید به دفاتر فروش اپراتورها مراجعه و سیم‌کارت ثبت شده را مسدود و غیرفعال کنند.

چهارشنبه 17 مهر 1398پوشش ارتباطی پایانه‌های تردد زائران اربعین کامل شده است
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از مرزهای تردد زائران اربعین گفت: با توجه به پوشش کامل ارتباطی در مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی و نقاط تجمع جمعیتی، در حال حاضر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ارتقای ظرفیت‌های ارتباطی تمرکز کرده است.

چهارشنبه 17 مهر 1398فروش سیم‌کارتهای خارجی در داخل ایران غیرقانونی است
مدیرکل دفتر نظارت بر سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات اعلام کرد، مدت اعتبار مجوز دفاتر فروش سیم‌کارت‌های خارجی به پایان رسیده و اگر سیم‌کارتی در حال حاضر به فروش می‌رسد غیرقانونی است و رگولاتوری درخصوص آن مسئولیتی ندارد.

سه شنبه 9 مهر 1398تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL