نشست مدیریت بحران وزارت ارتباطات برگزار شد
نشست کارگروه مدیریت بحران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مشاور وزیر و رئیس کارگروه، رئیس رگولاتوری و مدیران ارشد اپراتورهای ثابت و سیار در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی برگزار شد.

چهارشنبه 28 فروردين 1398


شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد:

کاهش شکاف استانداردسازی بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه
دبیرکل اتحادیه بین‌المللی ارتباطات (ITU) در پیامی، "کاهش شکاف استانداردسازی " بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه را بعنوان شعار پنجاهمین سالروز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی اعلام کرد.

چهارشنبه 28 فروردين 1398


ارسال پیامک انبوه ممنوع است
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: براساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.

يكشنبه 25 فروردين 1398


وضعیت ارتباطی مناطق سیل زده لرستان به ویژه پلدختر در حالت نرمال قرار دارد
وضعیت ارتباطی مناطق سیل زده استان لرستان با حضور میدانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،مدیران واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و مدیران منطقه ای اپراتورها در خرم آباد بررسی شد.

پنجشنبه 22 فروردين 1398


پروانه اپراتور ماهواره مخابراتی به بخش خصوصی اعطا می‌شود
معاون امور رادیوئی رگولاتوری اعلام کرد: متقاضیان دریافت پروانه اپراتور ماهواره مخابراتی در مرحله اول ارزیابی‌ها، تا 20 اردیبهشت ماه مهلت دارند تقاضای خود را برای دریافت پروانه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارسال کنند.

يكشنبه 18 فروردين 1398واردکنندگان تجهیزات رادیوئی ملزم شدند

ورود تجهیزات مطابق با ضوابط و مقررات رگولاتوری
معاون امور رادیوئی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: بهره‌برداری از تمامی تجهیزات و دستگاههای حوزه ارتباطات رادیوئی الزاماً نیازمند دریافت پروانه رادیوئی اختصاصی ندارند و ورود و بهره‌برداری از برخی از تجهیزات این حوزه صرفاً با همخوانی تجهیزات با مقررات عمومی مصوب تحت عنوان مقررات رادیوئی عمومی کفایت دارد.

سه شنبه 28 اسفند 1397


در ارزیابی عملکرد دستگاهها

شاخص عمومی، رضایت مردم است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهیدرجائی در جمع معاونین و مدیران این وزارتخانه و سازمانها و شرکتهای تابعه گفت: در ارزیابی عملکرد دستگاهها دو دسته شاخص اختصاصی و عمومی وجود دارد. شاخص اختصاصی همان ماموریتهائی است که بعهده دستگاهها است اما شاخص عمومی، رضایت مردم از عملکردمان است و اهمیت ویژه‌ای دارد.

دوشنبه 27 اسفند 1397


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL