رشد 60 درصدی صدور پروانه دفاتر پیشخوان در منطقه شمال غرب رگولاتوری
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال غرب رگولاتوری از صدور 108 پروانه جدید دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاترICT روستایی در شش ماهه اول سال 99 خبر داد و اعلام کرد: این آمار نسبت به سال گذشته رشد 60 درصدی داشته است.

چهارشنبه 30 مهر 1399


کارگاه آنلاین توانمندسازی زنان و حمایت از کودکان برگزار شد
کارگاه توانمندسازی زنان و حمایت از کودکان در دو بخش توانمندسازی زنان از طریق ICT و حمایت از کودکان در فضای مجازی با حضور معاون برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بانوان، معاون حمایت از کودکان وزارت زنان و کودکان اندونزی، مسئول امور بانوان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نمایندگان سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی، نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مدیران برخی از استارت آپ‌های ایرانی بین دو کشور ایران و اندونزی، به صورت آنلاین برگزار شد.

چهارشنبه 23 مهر 1399


تست پایداری DNS داخلی برگزار شد
تست پایداری سیستم DNS دامنه داخلی ir. با حضور مشاور وزیر در حوزه پدافند غیرعامل، نمایندگان قرارگاه ثارا... و سازمان پدافند غیرعامل، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات و مدیرکل نظارت بر سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری برگزار شد.

چهارشنبه 23 مهر 1399

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری؛

رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان باعث افزایش کیفیت ارایه خدمات می‌شود
دفاتر پیشخوان خدمات دولت در راستای اجرایی شدن دولت الکترونیک، تسهیل ارایه خدمات الکترونیک به مردم و کاهش فساد در دستگاههای اداری راه‌اندازی شدند. تمام دستگاههای اجرایی دولتی نیز موظف شدند تا خدمات الکترونیکی خود را به این دفاتر واگذار کنند. برخی مقررات سختگیرانه در اعطای مجور دفاتر پیشخوان و چالشهایی که در پی آن در بازار فعالیت این دفاتر به وجود آمد، رگولاتوری را بر آن داشت تا براساس وظیفه ای که مجلس شورای اسلامی در قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران برعهده آن گذاشته است، در حوزه مقررات‌گذاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر خدمات ICT روستایی وارد شود. با تصویب مقررات اعطای مجوز به دفاتر پیشخوات در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، فعالان این حوزه، برای دریافت یا تجدید مجوز، ارایه خدمات و... باید خود را با ساز و کارهای جدیدی منطبق کنند. فرآیندی که در گفتگو با شهرام حی شاد، مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری تشریح شده است.

سه شنبه 8 مهر 1399تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL