عامل تداخلات رادیوئی، تکرارکننده‌های غیرمجاز هستند
معاون امور رادیوئی رگولاتوری اعلام کرد: منشاء بیش از 30 درصد تداخلاتی که اپراتورهای تلفن همراه اعلام می‌کنند استفاده از تکرارکننده‌های غیرمجازی است که در برخی از ساختمانها و برج‌ها نصب شده است.

سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

از چهار طرح مهم ارتباطی رونمایی شد
همزمان با روز جهانی ارتباطات و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از چهار طرح ارتباطی "اتصال هفت هزار و 200 روستای کشور به شبکه ملی اطلاعات"، "توسعه زیرساخت درون استانی شبکه ملی اطلاعات"، "طرح دژفا" و "طرح سروا" رونمایی کرد.

يكشنبه 29 ارديبهشت 1398
کم فروشی پنج تا هشت درصدی در حجم بسته‌های اینترنتی
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: بررسیهای رگولاتوری درباره کم‌فروشی اینترنت نشان می‌دهد در حوزه ارتباطات ثابت بین 5 تا 8 درصد اختلاف در ارائه حجم بسته‌های اینترنتی وجود دارد.

دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
اطلاعیه رگولاتوری درباره صدور قبض‌های تلفن همراه
روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: در پی شکایات متعدد مشترکین در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 مبنی بر صدور قبض‌های نامتعارف برای مشترکان همراه اول، این موضوع از سوی رگولاتوری بررسی و مشخص شد این اتفاق به دلیل نقص فنی و مشکلات سامانه صدور صورتحساب اپراتور، رخ داده است.

سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
نشست مدیریت بحران وزارت ارتباطات برگزار شد
نشست کارگروه مدیریت بحران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مشاور وزیر و رئیس کارگروه، رئیس رگولاتوری و مدیران ارشد اپراتورهای ثابت و سیار در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی برگزار شد.

چهارشنبه 28 فروردين 1398


شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد:

کاهش شکاف استانداردسازی بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه
دبیرکل اتحادیه بین‌المللی ارتباطات (ITU) در پیامی، "کاهش شکاف استانداردسازی " بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه را بعنوان شعار پنجاهمین سالروز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی اعلام کرد.

چهارشنبه 28 فروردين 1398


ارسال پیامک انبوه ممنوع است
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: براساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.

يكشنبه 25 فروردين 1398


وضعیت ارتباطی مناطق سیل زده لرستان به ویژه پلدختر در حالت نرمال قرار دارد
وضعیت ارتباطی مناطق سیل زده استان لرستان با حضور میدانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،مدیران واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و مدیران منطقه ای اپراتورها در خرم آباد بررسی شد.

پنجشنبه 22 فروردين 1398


پروانه اپراتور ماهواره مخابراتی به بخش خصوصی اعطا می‌شود
معاون امور رادیوئی رگولاتوری اعلام کرد: متقاضیان دریافت پروانه اپراتور ماهواره مخابراتی در مرحله اول ارزیابی‌ها، تا 20 اردیبهشت ماه مهلت دارند تقاضای خود را برای دریافت پروانه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارسال کنند.

يكشنبه 18 فروردين 1398


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL