راهنمای تبدیل مجوز دفاتر خدماتی منتشر شد
مدیرکل صدور پروانه سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات از انتشار راهنمای تبدیل مجوز دفاتر خدماتی به مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستائی در پورتال رگولاتوری خبر داد.

چهارشنبه 7 خرداد 1399


سامانه رصد ارائه سرویس دسترسی پهن باند به شبکه ملی اطلاعات راه‌اندازی شد
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با اشاره به تغییر رویکردها و نیازها به دسترسی پهن باند ثابت خانگی شبکه ملی اطلاعات، از امکان رصد زمانبندی و کیفیت ارائه سرویس‌های مذکور خانگی به وسیله سامان رصد این سرویس‌ها خبر داد.

دوشنبه 5 خرداد 1399


الزام اپراتورها به جبران محاسبه اشتباه هزینه اینترنت
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: اپراتورهای تلفن همراه مکلف هستند مبالغی را که به اشتباه بابت تماسهای تصویری پیام‌رسان سروش از مشترکان دریافت کرده‌اند ظرف سه روز آینده به مشترکان باز گردانند.

چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399


93 درصد روستاهای کشور پوشش تلفن همراه دارند
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تا پایان سال 98 حدود 36 هزار و 700 روستا، یعنی 93 درصد روستاهای کشور از پوشش تلفن همراه برخوردار شدند.

چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان راه‌اندازی شد
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری اعلام کرد: سامانه جامع ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی، با هدف مکانیزه کردن تمامی فرآیندهای مربوط به خدمات در این دفاتر، بررسی عملکرد و نظارت مطلوب‌تر بر آنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است.

يكشنبه 14 ارديبهشت 1399


شکایت‌های مردمی در سامانه 195 پیگیری می‌شود
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: شکایت‌های اخیر مربوط به تخلف اپراتورها درباره ارائه نشدن کامل خدمات خریداری شده که در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 درج شده‌‌اند با دقت بررسی و در کمترین زمان پاسخ داده می‌شود.

دوشنبه 8 ارديبهشت 1399


برای کاهش مدت زمان پاسخگویی تلاش می‌کنیم
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: تعداد تماسهای کاربران با سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195 در اسفند 98 و فروردین 99 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته 49 درصد و تعداد درخواست و شکایت‌های ثبت شده در این سامانه 133 درصد افزایش یافته است.

دوشنبه 1 ارديبهشت 1399
مهلت معافیت از پرداخت حق‌الامتیاز برای دفاتر خدماتی تمدید شد
مدیرکل صدور پروانه سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات اعلام کرد: مهلت استفاده از معافیت پرداخت حق‌الامتیاز برای دفاتر خدماتی تا پایان خرداد ماه تمدید شد. این دفاتر براساس مصوبه هیات وزیران مهلت داشتند تا پایان سال 98 مجوز خود را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت یا دفتر خدمات ICT روستائی تبدیل کنند.

شنبه 23 فروردين 1399
انتشار فراخوان نظرخواهی تخصصی خدمات ماهواره‌ای و ضوابط خدمات پستی
فراخوان نظرخواهی تخصصی "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در پایگاه اینترنتی رگولاتوری منتشر شد.

سه شنبه 5 فروردين 1399تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL