بسته‌های اینترنت 200 هزار تومانی همراه اول لغو می‌شود

کد خبر: 32003

دوشنبه 28 خرداد 1397

در پی انتشار شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان از سوی اپراتور همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری درج شده در پیامک در فضای مجازی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رسیدگی فوری به این موضوع اعلام کرد: 400 هزار مشترک اعتباری و 50 هزار مشترک دائمی اپراتور همراه اول از طریق شماره‌گیری کد USSD، این سرویس را درخواست کرده‌اند که برای بیشتر مشترکین اعتباری به دلیل نبود اعتبار کافی، این سرویس صرفاً رزرو شده و فعال نشده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی افزود: با توجه به اینکه برای مشترکین دائمی متناسب با میزان کارکرد سیم‌کارت سقف اعتبار در نظر گرفته می‌شود پیامکی برای بسیاری از آنان ارسال شده است که اعتبار کافی ندارید و برای فعال شدن این سرویس باید اعتبار خود را افزایش دهید که بر همین اساس برای تعداد زیادی از مشترکان دائمی این سرویس فعال نشده است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر خرید تمامی مشترکانی که براساس شایعه منتشر شده از طریق کد دستوری اعلام شده، بسته 120 گیگ را انتخاب کرده‌اند، لغو و مصرف دیتای این مشترکان به آخرین بسته انتخابی قبل از این خرید باز می‌گردد. همچنین برای مشترکینی که با فعال‌سازی کد USSD، از سرویس استفاده کرده‌اند هزینه‌ای منظور نخواهد شد و در صورتی که هزینه‌ای هم از آنها کسر شده باشد، این هزینه باز گردانده می‌شود.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه امروز لغو سرویس برای همه مشترکین از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود، تاکید کرد: اپراتورها ملزم شده‌اند فرایند خود را اصلاح کرده و در فرایند جدید برای همه سرویسها، تائید مشترک به صورت جداگانه پیش‌بینی شود.

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL