جریمه تخلف‌های تعرفه‌ای افزایش یافت
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از افزایش جریمه تخلف از مقررات تعرفه‌ای دارندگان پروانه سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات خبر داد.

چهارشنبه 15 مرداد 1399
امکان تماس از پیام رسان های داخلی پس از ابلاغ مصوبه فراهم می شود
رییس رگولاتوری اعلام کرد:پس از ابلاغ مصوبه "ضوابط و تعرفه اتصال متقابل پیام رسان های اجتماعی داخلی" به اپراتورهای تلفن همراه، امکان برقراری تماس صوتی از طریق پیام رسان ها با شبکه این اپراتورها برقرار می شود.

دوشنبه 6 مرداد 1399


مهلت تکمیل اطلاعات در سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان تمدید شد
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان رگولاتوری از تمدید مهلت تکمیل اطلاعات دارندگان دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستائی در سامانه ارزیابی و رتبه‌بندی این دفاتر تا پانزدهم مرداد ماه 99 خبر داد.

يكشنبه 5 مرداد 1399


مشترکان تلفن همراه می‌توانند مصرف اینترنت آزاد را غیرفعال کنند
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری گفت: بعد از شکایت‌های متوالی کاربران از اپراتورهای تلفن همراه، رگولاتوری امکانی را فراهم کرده است تا مشترکان این اپراتورها بتوانند مصرف اینترنت با تعرفه آزاد را غیرفعال کنند.

سه شنبه 31 تير 1399مهلت اعتبار پروانه های رگولاتوری تمدید شد
براساس مصوبه 303 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه‌های ارایه خدمات عمومی انتقال داده‌ها از طریق ارتباطات ماهواره‌ای (SAP)، ارایه خدمات مخابراتی ارتباطات همراه بین‌المللی ماهواره‌ای (GMPCS) و انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم ثابت (FWA) تا 31 تیرماه، می‌توانند اعتبار پروانه خود را تمدید کنند.

سه شنبه 24 تير 1399


صعود چهار پله‌ای ایران در حوزه پهن باند همراه
براساس گزارش سایت OOKLA، درآوریل 2020 (فروردین 99) متوسط سرعت دانلود و آپلود پهن باند همراه در ایران، به ترتیب 25.24 مگابیت بر ثانیه و 10.9 مگابیت بر ثانیه، متوسط مقدار تاخیر 36 صدم ثانیه و رتبه بین‌المللی ایران نیز 71 بود که در بازه زمانی سه ماهه در ماه می (خرداد 99) چهار پله صعود داشته است.

سه شنبه 17 تير 1399


افزایش قیمت اینترنت همراه غیرقانونی است
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: افزایش قیمت اینترنت برخی از اپراتورهای تلفن همراه غیرقانونی است و قیمت بسته‌ها باید به قبل باز گردد.

شنبه 14 تير 1399


تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL