دیدار هیات اتصالات عراق با شرکتهای ایرانی حوزه ICT
در طی نشست دو جانبه بین رگولاتوری‌های ایران و عراق رئیس هیات اتصالات و اپراتورهای تلفن همراه عراق با برخی از اعضای سندیکای صنعت مخابرات و شرکتهای فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کردند.

يكشنبه 14 بهمن 1397


پایش جامعه اطلاعاتی نشان می‌دهد:نیمی از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند
براساس گزارش سالیانه پایش جامعه اطلاعاتی که همزمان با شانزدهمین سمپوزیوم جهانی نشانگرهای مخابراتی (WTIS-2018) رونمایی شد، ضریب نفوذ جهانی اینترنت در پایان سال 2018 حدود 51 درصد معادل 3 میلیارد و 900 میلیون نفر از جمعیت جهان است؛ این ضریب در کشورهای توسعه یافته 80 درصد (نزدیک به وضعیت اشباع)، در کشورهای در حال توسعه 45 درصد و در سایر کشورهای کمتر توسعه یافته 20 درصد است.

چهارشنبه 10 بهمن 1397مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری:بیشترین شکایت مردم مربوط به حوزه اینترنت است
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: نتایج ارزیابی هفتگی سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 نشان می‌دهد در بازه زمانی 28 دی تا 5 بهمن بیشترین شکایت مشترکین مربوط به حوزه اینترنت و کمترین شکایت مربوط به حوزه خدمات پستی است.

دوشنبه 8 بهمن 1397


برای دریافت پروانه شبکه رادیوئی اختصاصیارائه طرح دقیق فنی از شبکه رادیوئی الزامی است
معاون امور رادیوئی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: متقاضیان تاسیس و بهره‌برداری از شبکه‌های رادیوئی اختصاصی بایستی طرح دقیقی از شبکه رادیوئی مورد نظرشان مبتنی بر نرم‌افزارهای محاسباتی و طراحی شبکه ارائه کنند.

سه شنبه 2 بهمن 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL