همگام با تحول دیجیتال تغییر در استراتژی سازمانها الزامی است
براساس آمار مجمع جهانی اقتصاد کشورهائی که تحول دیجیتال را اجرایی و یا بر مبنای آن استراتژی‌هایشان را باز طراحی کرده‌اند افزایش 9 درصدی در درآمد،12 درصدی در سهم بازار و 26 درصدی در سودآوری شرکتها را تجربه کرده‌اند.

شنبه 17 آذر 1397


همزمان با هفته دیجیتال ایرانسمینار تحول دیجیتال و صنعت مخابرات ایران برگزار می‌شود
سمینار تخصصی "تحول دیجیتال و صنعت مخابرات ایران" 17 آذرماه و در اولین روز از هفته دیجیتال ایران در سالن همایش‌های شهیدقندی با مشارکت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و گروه علمی- تحلیلی طیف برگزار می‌شود.

چهارشنبه 14 آذر 1397
با حضور رئیس رگولاتوریمشکلات ارتباطی استان هرمزگان بررسی شد
نشست هم‌اندیشی بررسی و پیگیری مشکلات ارتباطی و فناوری اطلاعات استان هرمزگان با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات و برخی از مدیران این سازمان در بندرعباس برگزار شد.

چهارشنبه 30 آبان 1397با حضور رئیس رگولاتورینشست هم‌اندیشی بررسی مشکلات ارتباطی استان کرمان برگزار شد
نشست هم‌اندیشی بررسی و پیگیری مشکلات اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات استان کرمان با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاونین و برخی از مدیران اپراتورها و رگولاتوری برگزار شد.

يكشنبه 13 آبان 1397


انتصاب در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه‌ای "همایون علی حسینی" را به سمت معاون توسعه و مدیریت منابع و "محمدجواد صالحی" را به سمت سرپرست دفتر حقوقی و بازرسی منصوب کرد.

يكشنبه 6 آبان 1397


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL