فرایند تایید نمونه بر اساس آیین نامه تایید نمونه (مصوبه جلسه شماره ۵۳ مورخ 1387/09/10 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات)، بند ل ماده ۳ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به استناد بند ۲ ماده ۶ اساسنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر اعمال استاندارد‌ها، ضوابط و نظام‌های کنترل کیفی و تایید نمونه تجهیزات در ارایه خدمات و توسعه و بهره‌برداری از شبکه‌های مخابراتی، پستی و فناوری اطلاعات در کشور، اعمال می شود.

با توجه به اهمیت بهره‌برداری از تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات دارای گواهی تایید نمونه در کشور، لازم است که وارد کنندگان قبل از ثبت سفارش ، کالای خود را به سازمان معرفی نموده و از مجاز بودن آن اطمینان حاصل نمایند تا ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های گمرکی و ... ، کالای وارداتی آن ها به دلیل عدم تطابق با مقررات و ضوابط داخلی مرجوع یا متروکه نشود.

بر همین اساس در راستای تسریع ، تسهیل و آگاهی متقاضیان به منظور ثبت سفارش تجهیزات فاوا ، لیستی از کالاهای مورد تایید این سازمان که قبلا تاییدیه دریافت کرده اند در لینک زیر قابل مشاهده است.

بدیهی است تجهیزاتی که در لیست اعلامی مندرج در بخش "دستگاه های تایید شده دارای گواهی تایید نمونه از این سازمان" نیستند ملزم به طی فرآیند تایید نمونه و دریافت مجوزهای مربوطه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواهند بود.

لیست تجهیزات فاوای دارای تاییدیه

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL