با عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور مجوز استفاده از کدهای خدماتی و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه، به آگاهی کلیه متقاضیان می رساند از تاریخ 99/11/18، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی می شود.

با عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT روستایی) و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه، به آگاهی کلیه متقاضیان می رساند از تاریخ 98/12/3، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی می شود.


لازم به ذکر است:

۱- در صورتی که قبلا مشخصات حساب کاربری از طریق پیامک ارسال شده است، با همان حساب کاربری می توانید به بخش های سامانه دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت، در صورتی که قبلا از پورتال این سازمان حساب کاربری دریافت نکرده اید، ابتدا نسبت به اخذ حساب کاربری از طریق لینک ثبت نام پورتال سازمان اقدام نموده و سپس روی لینک ورود به سامانه کلیک نمایید.

۲- برای ارسال پیشنهاد/خطاهای سامانه به منوی مربوطه در سامانه مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، با شماره تماس 89662659 تماس حاصل فرمایید.

۳- نمایش سامانه بر روی مرورگرهای Internet Explorer ۱۰ ،FireFox ۴۰ ،Opera ۱۰ ، Google Chromeو Safari ۵ و نسخه های بالاتر امکان پذیر خواهد بود.

۴- برای آگاهی بیشتر، به منوی راهنمای سامانه مراجعه فرمایید.

همچنین شماره تلفن های ذیل جهت رفع ابهامات و مشکلات معرفی می گردد.

اطلاعات تماس مربوط به صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT روستایی) ۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۱ و ۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۷
اطلاعات تماس مربوط به صدور مجوز استفاده از کدهای خدماتی 02189661428 و 02189661423

اطلاعیه:

کلیه دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT) روستایی که تاریخ صدور پروانه آنها قبل از اسفند 98 می باشد، برای ورود به سامانه باید از کدملی به عنوان نام کاربری و کد ملی یا کدملی@Cra به عنوان رمز عبور استفاده نمایند.

لینک ورود به سامانه

*
Captcha
آخرین بروز رسانی :1399/11/18

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL