بسته‌های اینترنت 200 هزار تومانی همراه اول لغو می‌شود

در پی انتشار شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان از سوی اپراتور همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری درج شده در پیامک در فضای مجازی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رسیدگی فوری به این موضوع اعلام کرد: 400 هزار مشترک اعتباری و 50 هزار مشترک دائمی اپراتور همراه اول از طریق شماره‌گیری کد USSD، این سرویس را درخواست کرده‌اند که برای بیشتر مشترکین اعتباری به دلیل نبود اعتبار کافی، این سرویس صرفاً رزرو شده و فعال نشده است.


دوشنبه 28 خرداد 1397



ادامه مطلب

انتصاب مدیران مناطق شمال و جنوب رگولاتوری
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه‌ای وحید مختاری را به عنوان مدیرکل منطقه شمال و ندا رحیمی کازرونی را به عنوان مدیرکل منطقه جنوب این سازمان منصوب کرد.

يكشنبه 23 ارديبهشت 1397




نشست SATRC آغاز شد
نشست رگولاتوری‌های جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه (SATRC) با موضوع فناوری‌ها و روندهای اخیر در حوزه نسل پنجم موبایل (5G) و اینترنت اشیا (IOT) به میزبانی ایران آغاز بکار کرد.

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397





پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی پست
مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست، پیامی صادر کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در متن  این پیام  آمده است:

دوشنبه 17 مهر 1396


مناقصه ها و مزایده های در حال برگزاری:
اطلاعیه های بیست روز اخیر:

نظرخواهی تخصصی

logo-neda
Powered by Tetis PORTAL